Wiosna

DSC_0056

Niech żyje Wiosna:)

Wszystko rozkwita i budzi się do życia po zimie. Czas na wiosenne porządki. Zachęcam do wiosennych badań profilaktycznych. Tylko teraz, w najbliższy poniedziałek, tj 21.03.2016, z okazji "Pierwszego Dnia Wiosny", badanie cytologiczne gratis do wizyty lekarskiej. Zapisz się na wizytę pod nr tel. 695738534. Ilość miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń. Pozdrawiam lek.Dominika Jasińska-Stasiaczek

Dzień Kobiet

909

Wszystkim moim Paniom składam najszczersze życzenia spełnia marzeń, uśmiechu na twarzy, szczęścia, radości, miłości i dużo zdrowia.

Ps. Przepraszam za opóźnienie, ale spędzam nasze święto w pracy, rodząc śliczne dziewczynki, ale też kilku chłopców się trafiło…i czas przeleciał mi między palcami 😉

Postanowiłam zatem przedłużyć świętowanie – ja będę świętować dzisiaj, po pracy. Kto się przyłączy? 😊

Szczepionka przeciw HPV

Open hand raised, Stop Cervical Cancer sign painted, multi purpose concept - isolated on white background

Już jest! Teraz w moim gabinecie możesz zaszczepić się najnowszą szczepionką przeciw wirusowi HPV – GARDASIL 9.

To nowoczesna szczepionka chroniąca w ponad 90% przed rakiem szyjki macicy!
 
Szczepionka Gardasil 9 jest wskazana do czynnego uodparniania osób w wieku od 9 lat przeciw następującym chorobom wywoływanym przez wirusa HPV:
  • zmiany przednowotworowe oraz rak szyjki macicy, sromu, pochwy i odbytu, wywoływane przez HPV typy 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58.
  • brodawki narządów płciowych (kłykcin kończystych) wywoływane przez wirusa HPV typy 6, 11.

Szczepienie pierwotne składa się z 3 oddzielnych dawek podawanych według schematu: 0, 2, 6 miesięcy.

Umów się na wizytę i zapytaj o szczegóły.

 
 

Palenie papierosów ogranicza płodność

 

 

 

 

 

 

 

Badania naukowe dowodzą, że zarówno czynne, jak i bierne palenie utrudnia zajście w ciążę. Nikotynizm znacznie pogarsza parametry nasienia. Pary, w których przynajmniej jedna osoba pali papierosy ma w 70% mniejsze szanse na ciążę niż pary niepalące.